Osiedle Na Skarpie / Luboń – Nowe mieszkania nad Wartą

Osiedle Na Skarpie w Luboniu - mieszkania od dewelopera Akropol InwestycjeOsiedle Na Skarpie, czyli nowe mieszkania na sprzedaż w Luboniu, przy ul. Jachtowej, w pobliżu rzeki Warty, realizuje deweloper Akropol Inwestycje. Nowe osiedle ma obejmować w sumie cztery niskie budynki wielorodzinne z halą garażową. Powierzchnia oferowanych mieszkań jest niewielka i wynosi od 36 do 58 m2. Aktualnie trwa budowa pierwszego z czterech planowanych budynków. Zobacz aktualne zdjęcia z budowy i dodaj opinie o osiedlu!

Pierwsze mieszkania z widokiem na Wartę mają być gotowe w czerwcu 2019 roku. Kiedy rozpocznie się budowa kolejnych budynków na Osiedlu Na Skarpie na razie nie wiadomo. 

W ramach inwestycji powstają mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. Deweloper Akropol Inwestycje umożliwia zakup miejsca postojowego w hali garażowej oraz ogródka (w przypadku mieszkań parterowych), co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przy budynkach przewidziano także parking naziemny.

Lokalizacja osiedla Na Skarpie moim zdaniem spodoba się osobom szukającym małego mieszkania od dewelopera, z szybkim dostępem do autostrady A-2 i jednocześnie – blisko terenów spacerowych nad Wartą. Szerzej o tym, jak się mieszka w Luboniu piszę w oddzielnym artykule.

W mojej opinii pewnym minusem inwestycji Akropol Inwestycje jest brak komórek lokatorskich w budynkach oraz jej położenie na terenie objętym użytkowaniem wieczystym, co będzie wiązało się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów przez przyszłych właścicieli lokali..

Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!
Dom szeregowy na sprzedaż - Komorniki / WiryPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!

Moim zdaniem, konkurencyjna cena nowych mieszkań w Luboniu wynosząca 4,6 tys zł /m2 sprawia, że osiedle jest istotną konkurencją dla okolicznych inwestycji, w tym np. dla inwestycji Warta Park dewelopera Pajo oraz osiedla Wschodnia 19 w Luboniu. Nowe mieszkania w komfortowym miejscu powstają także w sąsiedztwie Lubonia, niedaleko Wielkopolskiego Parku Narodowego. Mowa o Nowym Osiedlu Chełmońskiego. Zobacz FILM z naszej wizyty na gotowym osiedlu. Nowe mieszkania powstają po sąsiedzku na osiedlu firmy P.B. Lechbud:


Gdzie jeszcze w okolicy Poznania znajdziesz nowe mieszkania w konkurencyjnej cenie, z dobrym dojazdem do Poznania? Czytaj:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.10.2018 r.