RANKING: Bliźniak z dużym ogrodem – TOP 5 blisko Poznania

RANKING - Dom bliźniak z dużym ogrodem

Chcesz kupić gotowy dom pod Poznaniem i zastanawiasz się, który deweloper zapewni Ci duży ogród i jednocześnie chcesz wiedzieć, że płacisz za dobrą jakość? Zobacz, gdzie aktualnie możesz kupić dom „bliźniak” z ogrodem od dewelopera w korzystnej relacji ceny do jakości. Poznaj nasze propozycje. Sprawdź, na którym osiedlu znajdziesz ogród i metraż odpowiedni dla Twojej rodziny!

 


Miejsce 5 – Osiedle Pasieki w Komornikach – ogród o powierzchni 170 m2

Nowoczesne bliźniaki na Osiedlu Pasieki (Hydro-Marko) – mimo swojej lokalizacji w popularnych Komornikach – zapewniają mieszkańcom wysoki poziom prywatności. To zasługa lokalizacji z dala od innych zabudowań. Ogrody mieszkańców osłania też szeroki pas zieleni. Zwróćcie uwagę, że przydomowe ogrody są tu rzeczywiście spore – zajmują 170 m2 każdy. Na takiej powierzchni można już przyjemnie wypoczywać. Dość dużą powierzchnię wynoszącą 89 lub 125 m2 zajmują też same bliźniaki, z których połowa posiada jednostanowiskowy garaż. Domy z trzema sypialniami kosztują 390 lub 450 tys. zł. Wszystkie posiadają dostęp do drogi dojazdowej, chodników i kompletu mediów. Osoby często podróżujące docenią możliwość szybkiego dotarcia do autostrady A-2, a miłośnicy aktywnej rekreacji – sąsiedztwo parku narodowego.


Miejsce 4 – Osiedle Probudzianka w Krzyszkowie – ogród o powierzchni ok. 350 m2

W przypadku bliźniaków na Osiedlu Probudzianka  ogród zajmuje około 350 m2, czyli bardzo dużo jak na ten typ zabudowy. Duży ogród, spokojna okolica w bliskim sąsiedztwie jeziora, konkurencyjna cena i kilka minut do Zachodniej Obwodnicy Poznania – to najważniejsze powody, dla których nowe bliźniaki w Krzyszkowie koło Rokietnicy wybierają przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, których mieszka tu już ponad 50. Obecnie dom z garażem do wykończenia w środku o powierzchni 128 m2 można kupić w cenie 315 tys. zł. Do tej kwoty należy jednak doliczyć koszty wykończenia domu w środku.


Miejsce 3 – Parterowe mieszkanie w Borówcu z ogrodem 550 m2

Parterowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 z ogrodem o powierzchni aż 550 m2 jest dostępne w Borówcu koło Poznania, w zielonej okolicy, jedynie 100 m od lasu. Wszystkie pomieszczenia w połówce bliźniaka znajdują się tu na jednym poziomie, co znacznie ułatwia przemieszczanie się. Przestronna część dzienna – salon z kuchnią i praktyczną spiżarnią o łącznej powierzchni 41 m2 – pozwolą w pełni dopasować aranżację wnętrza do potrzeb mieszkańców. Dodatkowe sypialnie pozwolą wygodnie mieszkać 4 -osobowej rodzinie. Borówiec zapewnia dobre zaplecze handlowe, dostęp do podstawowej opieki medycznej, tras szybkiego ruchu oraz – przede wszystkim – ciszę, prywatność i zielone otoczenie. Cena połówki bliźniaka wynosi 468 tys. zł. Dwulokalowy dom w Borówcu będzie gotowy latem 2018 roku.
Miejsce 2 – Osiedle Nowe Złotniki w Złotnikach – ogród około 350 m2

Wygodne domy z garażami o powierzchni od około 132 do 155 m2 o podwyższonym standardzie (m. in. wysokie na 2,9 m pomieszczenia, ogrzewanie podłogowe, rolety okienne i gotowy taras) zlokalizowane są w zadbanej okolicy, w gminie Suchy Las. Nowe domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej zapewniają wysoki standard życia nawet dużej rodzinie. Posiadają trzy lub cztery bardzo przestronne sypialnie i dwie łazienki. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się wyłącznie nowe domy jednorodzinne, a w odległości krótkiego spaceru – las. Do Zachodniej Obwodnicy Poznania dojedziemy stąd w kilka minut. Do bliźniaków należą ogródki o powierzchni wynoszącej około 350 m2. Ceny nowych domów na Osiedlu Złotniki Park są konkurencyjne jak na tak dobrą lokalizację i wysoki standard budynków i wynoszą od 3 998 zł/m2.


Miejsce 1 – Osiedle Rozalin w Lusówku – ogród o powierzchni około 450 m2

Osiedle Rozalin to jedyne miejsce blisko Poznania, gdzie można kupić gotowy, parterowy dom “bliźniak” z garażem i dużym ogrodem. Do solidnie wykonanego domu o powierzchni 107 m2 przynależy tu okazały ogród o powierzchni aż 450 m2. Warto podkreślić, że choć Osiedle Rozalin systematycznie się rozbudowuje, to domy zapewniają mieszkańcom dużą prywatność. Co równie ważne, tak na Osiedlu Rozalin, jak i poza nim mieszkańcy mają zapewniony dostęp do gotowej, kompletnej infrastruktury, takiej jak drogi i chodniki, szkoły i przedszkola, zaplecze rekreacyjno-sportowe i handlowe. Cena domu wynosi 429 tys. zł, co w zestawieniu z wygodnym – parterowym typem zabudowy, wysokim standardem wykonania i dobrą lokalizacją na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Tarnowo Podgórne – jedynie 20 minut drogi od Poznania – stanowi propozycję  wartą rozważenia.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.03.2018 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →