RANKING: Bliźniak z dużym ogrodem od dewelopera – TOP 6 osiedli blisko Poznania

Chcesz kupić nowy dom pod Poznaniem i zastanawiasz się, który deweloper zapewni Ci duży ogród i jednocześnie – dobrą jakość wykonania? Zobacz, gdzie aktualnie możesz kupić dom bliźniak z dużym ogrodem od dewelopera w korzystnej relacji ceny do jakości. Poznaj nasze propozycje. Sprawdź, na którym osiedlu znajdziesz ogród i metraż odpowiedni dla Twojej rodziny!


Miejsce 6 – Domy w Tarnowie Podgórnym, ul. Szkolna – Ogród o powierzchni 300 m2

Dużo miejsca w domu i na ogrodzie, spokojna okolica blisko Poznania oraz podwyższony standard wykończenia. To najważniejsze cechy nowych bliźniaków w Tarnowie Podgórnym przy ul. Szkolnej. Przestronne mieszkania o powierzchni 95 m2 posiadają ustawny przedpokój z oknem, miejscem na garderobę i siedzisko, oraz niemal 40-metrowy salon, pierwszą łazienkę i dodatkowy pokój na parterze, który może pełnić funkcję gabinetu lub kolejnej – czwartej sypialni. Na piętrze znajdziemy z kolei 3 sypialnie doświetlone zarówno oknami standardowymi, jak i oknami dachowymi. Łazienka na piętrze również posiada własne okno. Ściany w całym mieszkaniu są już wyszpachlowane i pomalowane na biało, co przekłada się na spore oszczędności na etapie jego wykańczania. Rolety okienne i parapety wewnętrzne to kolejne elementy, które mieszkańcy otrzymują tu w standardzie. Wybrane domy posiadają też ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni parteru. Otoczenie domów także robi pozytywne wrażenie. Po pierwsze, relatywnie duża powierzchnia ogrodu wynosząca 300 m2 sprzyja wypoczynkowi. O wysokim standardzie wykończenia domów świadczy również taras, ogrodzenie działki i gotowy system odprowadzenia wody deszczowej na ogrodzie. Ceny ostatnich gotowych bliźniaków z pierwszego etapu wynoszą obecnie 425 tys. zł. Jednocześnie trwa budowa kolejnego etapu osiedla. Czytaj więcej!


Miejsce 5 – Osiedle Lubczykowe – Ogród o powierzchni od 300 do 590 m2

Osiedle Lubczykowe powstające na północnych krańcach Poznania, niedaleko Suchego Lasu, zapewnia przestrzeń dopasowaną do potrzeb konkretnej rodziny. Układ pomieszczeń jest elastyczny – o jego kształcie zadecydują sami mieszkańcy. Jednocześnie zyskają prywatność, ponieważ domy łączą się tu jedynie garażami i posiadają duże ogrody – od około 300 do 590 m2. Osiedle Lubczykowe dewelopera Yard Development obejmuje łącznie jedynie 20 wygodnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, co również przekłada się na wysokie poczucie prywatności. Co ciekawe, o finalnym kształcie wnętrz decydują tu sami mieszkańcy. Do ich dyspozycji mogą być np.: 3 sypialnie, w tym jedna z wyjściem na taras, 2 łazienki – każda z oknem, dodatkowy pokój na parterze oraz przestronna, niemal 40-metrowa część dzienna, a także – garaż. Oczywiście to tylko jedna z dostępnych wersji. Przykładowo, w wersji maxi strefa dzienna może zająć aż 50 m2 otwartej przestrzeni. Tym, co wyróżnia nowe domy przy ul. Lubczykowej od innych inwestycji w okolicy, jest też staranny dobór materiałów i wyposażenia, w tym: system rekuperacji z wentylacją mechaniczną, ogrzewanie podłogowe, rolety okienne sterowane elektrycznie. Osiedle będzie zamknięte, z bramą na pilota. Ceny nowych domów aktualnie wynoszą od 649 do 750 tys. zł za 135 m2 powierzchni w standardzie deweloperskim podwyższonym. Czytaj Więcej!


Miejsce 4 – Parterowe mieszkanie w Borówcu z ogrodem o powierzchni 550 m2

Parterowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 z ogrodem o powierzchni aż 550 m2 jest dostępne w Borówcu koło Poznania, w zielonej okolicy, jedynie 100 m od lasu. Wszystkie pomieszczenia w połówce bliźniaka znajdują się tu na jednym poziomie, co znacznie ułatwia przemieszczanie się. Przestronna część dzienna – salon z kuchnią i praktyczną spiżarnią o łącznej powierzchni 41 m2 – pozwolą w pełni dopasować aranżację wnętrza do potrzeb mieszkańców. Dodatkowe sypialnie pozwolą wygodnie mieszkać 4 -osobowej rodzinie. Borówiec zapewnia dobre zaplecze handlowe, dostęp do podstawowej opieki medycznej, tras szybkiego ruchu oraz – przede wszystkim – ciszę, prywatność i zielone otoczenie. Cena połówki bliźniaka wynosi 468 tys. zł i obejmuje między innymi ogrzewanie podłogowe, duży taras i zewnętrzne rolety okienne. Dwulokalowy dom w Borówcu został oddany do użytku na jesieni 2018 roku. Jedna połówka aktualnie jest jeszcze dostępna. Czytaj więcej!


Miejsce 3 – Osiedle Nowe Złotniki w Złotnikach – ogród o powierzchni około 350 m2

Wygodne domy z garażami o powierzchni od około 132 do 155 m2 o podwyższonym standardzie (m. in. wysokie na 2,9 m pomieszczenia, ogrzewanie podłogowe, rolety okienne i gotowy taras) zlokalizowane są w zadbanej okolicy, w gminie Suchy Las. Nowe domy w zabudowie szeregowej i wolnostojącej zapewniają wysoki standard życia nawet dużej rodzinie. Posiadają trzy lub cztery bardzo przestronne sypialnie i dwie łazienki. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się wyłącznie nowe domy jednorodzinne, a w odległości krótkiego spaceru – las. Do Zachodniej Obwodnicy Poznania dojedziemy stąd w kilka minut. Do bliźniaków należą ogródki o powierzchni wynoszącej około 350 m2. Ceny nowych domów na Osiedlu Złotniki Park są konkurencyjne jak na tak dobrą lokalizację i wysoki standard budynków i wynoszą od 3 998 zł/m2.


Zobacz również dom pokazowy na Osiedlu Nowe Złotniki:


Miejsce 2 – Osiedle Rozalin w Lusówku – ogród o powierzchni około 450 m2

Osiedle Rozalin to jedyne miejsce blisko Poznania, gdzie można kupić gotowy, parterowy dom bliźniak z garażem i dużym ogrodem. Do solidnie wykonanego domu o powierzchni 107 m2 przynależy tu okazały ogród o powierzchni aż 450 m2. Warto podkreślić, że choć Osiedle Rozalin systematycznie się rozbudowuje, to domy zapewniają mieszkańcom dużą prywatność. Co równie ważne, tak na Osiedlu Rozalin, jak i poza nim mieszkańcy mają zapewniony dostęp do gotowej, kompletnej infrastruktury, takiej jak drogi i chodniki, szkoły i przedszkola, zaplecze rekreacyjno-sportowe i handlowe. Cena nowego domu wynosi od 429 tys. zł, co w zestawieniu z wygodnym – parterowym typem zabudowy, wysokim standardem wykonania i dobrą lokalizacją na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Tarnowo Podgórne – jedynie 20 minut drogi od Poznania – stanowi propozycję  wartą rozważenia. Czytaj więcej!


Miejsce 1 – Osiedle Morasko Park – Ogród o powierzchni od 523 do 930 m2

Osiedle Morasko Park to kameralne, zamknięte osiedle zatopione w zieleni, realizowane przy ulicy Morasko w Poznaniu – w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Meteoryt Morasko oraz blisko nowoczesnej szkoły i przedszkola na Umultowie. W ramach inwestycji powstanie łącznie jedynie 12 domów wolnostojących dwulokalowych, czyli 24 segmenty o powierzchni wynoszącej niemal 160 m2 każdy. Wszystkie domy będą posiadały wyjątkowo duże ogrody – o powierzchni od 523 do 930 m2, z czego niektóre – z widokiem na drzewa. Nowy dom na Osiedlu Morasko Park to nie tylko dużo miejsca na wypoczynek na świeżym powietrzu. To także bardzo przestronne wnętrza. Salon z kuchnią i jadalnią zajmuje tu powierzchnię niemal 44 m2. Obok znajduje się łazienka, wiatrołap i osobne pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze zaplanowano 4 pokoje o powierzchni wynoszącej od 14,4 do 18 m2, w tym jeden pokój z loggią, plus oczywiście druga łazienka. Budowa pierwszego etapu osiedla z ośmioma segmentami zakończy się na przełomie 2018 oraz 2019 roku. Jednocześnie ruszyła sprzedaż kolejnych domów z drugiego etapu. Osiedle zapewnia szereg dodatkowych elementów wyposażenia. Czytaj więcej!

 


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.12.2018 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →